Omnidruk to profesjonalna firma z ogromnym doświadczeniem, która uwielbia wyzwania i skomplikowane projekty. Dla nas wielkoformatowy druk to po prostu pasja.

 

Firma korzysta z Subwencji Finansowej Tarcza 2.0 – podmiotem udzielającym wsparcie jest PFR S.A.

Image Alt

O nas

kim jesteśmy?

Omnidruk

Omnidruk to profesjonalna firma z ogromnym doświadczeniem, która uwielbia wyzwania i skomplikowane projekty. Dla nas wielkoformatowy druk to po prostu pasja.

128000
Projektów
3500
Klientów
32
lat

Nasz cel

potęgowanie działań marketinowych 0
projektowanie i wykonywanie reklamy 0

Naszym celem jest

Naszym celem jest potęgowanie działań marketingowych naszych klientów. Projektujemy i wykonujemy nośniki reklamy poprawiające wizerunek firm, zasięg kampanii oraz dotarcie do odpowiednich grup docelowych.

Nasi klienci

Nasza specjalizacja

REKLAMA ZEWNĘTRZNA

Reklama zewnętrzna to niezwykle popularna i skuteczna forma budowania wizerunku firmy. Za jej pomocą łatwo można przykuć uwagę, przedstawić profil działalności, promować poszczególne produkty oraz usługi. Wspólnie z naszymi klientami obserwujemy sukcesy naszych wspólnych projektów już od 30 lat.

NASZA OFERTA

Dajemy klientom pewność, że produkt, który otrzymują spełnia najwyższe wymagania zarówno techniczne jak i jakościowe.Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie reklamy zewnętrznej na terenie całej Polski i za granicą od 1991 roku.

SZANOWNI KLIENCI,

ODCZUWAMY WŁAŚNIE MAŁĄ ZŁOŚLIWOŚĆ MARTWEJ NATURY.

CHWILOWO NASZ DOSTAWCA DOMENY BORYKA SIĘ ZE SŁABĄ PRZEPUSTOWOŚCIĄ SERWERÓW POCZTOWYCH.

OZNACZA TO, ŻE WIELE Z WAS NIE OTRZYMUJE MAILI OD NAS TAK SZYBKO JAKBYŚMY CHCIELI.

W SPRAWACH PILNYCH BARDZO PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY.

 

EKIPA OMNIDRUK