Omnidruk to profesjonalna firma z ogromnym doświadczeniem, która uwielbia wyzwania i skomplikowane projekty. Dla nas wielkoformatowy druk to po prostu pasja.

Image Alt

O nas

kim jesteśmy?

Omnidruk

Omnidruk to profesjonalna firma z ogromnym doświadczeniem, która uwielbia wyzwania i skomplikowane projekty. Dla nas wielkoformatowy druk to po prostu pasja.

3000
Projektów
1500
Klientów
30
lat

Nasz cel

potęgowanie działań marketinowych 0
projektowanie i wykonywanie reklamy 0

Naszym celem jest

Naszym celem jest potęgowanie działań marketingowych naszych klientów. Projektujemy i wykonujemy nośniki reklamy poprawiające wizerunek firm, zasięg kampanii oraz dotarcie do odpowiednich grup docelowych.

Nasi klienci

Nasza specjalizacja

REKLAMA ZEWNĘTRZNA

Reklama zewnętrzna to niezwykle popularna i skuteczna forma budowania wizerunku firmy. Za jej pomocą łatwo można przykuć uwagę, przedstawić profil działalności, promować poszczególne produkty oraz usługi. Wspólnie z naszymi klientami obserwujemy sukcesy naszych wspólnych projektów już od 30 lat.

NASZA OFERTA

Dajemy klientom pewność, że produkt, który otrzymują spełnia najwyższe wymagania zarówno techniczne jak i jakościowe.Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie reklamy zewnętrznej na terenie całej Polski i za granicą od 1991 roku.


Szanowny Kliencie!

Zapraszamy do naszej nowej siedziby mieszczącej się na Ulicy Św. Teresy 103A w Łodzi (91-222).

Jednocześnie informujemy, że firma Omnidruk Spółka Cywilna zarejestrowana jest pod w/w adresem od 1.kwiernia.2021r.
Prosimy o aktualizację danych na Państwa dokumentach oraz w systemach elektronicznych.

Zapraszamy do odwiedzania nas od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.