Omnidruk to profesjonalna firma z ogromnym doświadczeniem, która uwielbia wyzwania i skomplikowane projekty. Dla nas wielkoformatowy druk to po prostu pasja.

 

Firma korzysta z Subwencji Finansowej Tarcza 2.0 – podmiotem udzielającym wsparcie jest PFR S.A.

JUŻ 32 LATA OMNIDRUK – Jesteśmy z Wami od 1991 roku

Image Alt

Omnidruk

NIEŚMIERTELNA REKLAMA ZEWNĘTRZNA

Reklama zewnętrzna to jedna z najskuteczniejszych i najtańszych sposobów promocji firmy. Obejmuje ona różne formy reklamy, takie jak banery, plakaty, billboardy, naklejki oraz oklejanie pojazdów. W dobie kryzysów i zawirowań rynkowych, dbanie o wizerunek firmy jest niezwykle ważne. Reklama zewnętrzna stanowi niezbędne minimum do zapewnienia nie tylko prawidłowego rozwoju, ale utrzymania rozpoznawalności marki oraz wysokiego standardu firmy, do którego klienci po prostu przywykli.

Banery, plakaty i billboardy to doskonałe narzędzia do promocji firmy w przestrzeni miejskiej. Nasza drukarnia wielkoformatowa oferuje szeroką gamę usług związanych z ich produkcją, a także montażem i demontażem. Reklama ta jest niezwykle skuteczna, ponieważ dociera do szerokiego grona odbiorców i pozostaje w ich świadomości na długi czas. Banery, billboardy i plakaty to też świetne nośniki reklam w kampaniach o krótkich czasach ekspozycji. Łatwość projektowania, krótki czas produkcji oraz niskie koszty sprawiają, że są to bardzo elastyczne formy reklamy.

Oklejanie pojazdów to kolejny skuteczny sposób na promocję firmy. Oklejanie samochodów firmowych nie tylko sprawia, że są one łatwo rozpoznawalne, ale także, że stają się one reklamami mobilnymi i docierają do bardzo szerokiej grupy odbiorców. Nośnikiem jest bowiem pojazd firmowy, a reklama pojawia się zawsze tam, dokąd jedzie. Niezaprzeczalnym atutem oklejenia samochodów jest brak dodatkowych kosztów ekspozycji tego typu reklamy. Koszty utrzymania pojazdów firmowych są stricte związane z ich funkcją użytkową, nie z samą powierzchnią reklamową. Co jednocześnie sprawia, że stosunek jakości reklamy, jej powierzchni oraz zasięgu do jej kosztów jest niezwykle wysoki.

Warto pamiętać, że reklama zewnętrzna jest niezwykle ważna nie tylko w trudnych czasach, ale również w dobie prosperity. Dbanie o wizerunek marki jest niezbędny, aby zapewnić firmie prawidłowy rozwój i utrzymanie wysokiego standardu, do którego przyzwyczaili się klienci. Reklama zewnętrzna to skuteczne narzędzie do osiągnięcia tych celów.

Sprawdź ofertę firmy Omnidruk: https://omnidruk.pl/oferta/

Call Now Button