Omnidruk to profesjonalna firma z ogromnym doświadczeniem, która uwielbia wyzwania i skomplikowane projekty. Dla nas wielkoformatowy druk to po prostu pasja.

 

Firma korzysta z Subwencji Finansowej Tarcza 2.0 – podmiotem udzielającym wsparcie jest PFR S.A.

JUŻ 32 LATA OMNIDRUK – Jesteśmy z Wami od 1991 roku

Image Alt

Omnidruk

Nominacja w konkursie Złoty Gryf 2023

Złożyliśmy udział w konkursie organizowanym przez Polską Izbę Druku w kategorii „Wielkopowierzchniowy produkt reklamowy z nadrukiem”. Jest to największy i najstarszy w Polsce konkurs obejmujący całe spektrum produkcji poligraficznej.
Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego, względem jakościowego i technicznego wykonania, wyrobu poligraficznego.
Nasz projekt to brandowanie autokaru dla Widzewa Łódź który wykonaliśmy w czerwcu 2022 r.

Powierzchnia pojazdu została bardzo szczegółowo pokryta wysokiej klasy folią w barwach drużyny oraz wykończona detalami z foli zadrukowanej. Oryginalny kolor pojazdu to srebrny.

Wyjątkowość całego projektu podkreśla pomysłowość klubu na opracowanie graficzne zawierające w białym napisie tzw. cegiełki darczyńców i sponsorów finansujących przedsięwzięcie.

Otrzymaliśmy nominację w swojej kategorii 🙂

Wyniki oraz wręczenie nagród odbędzie się 28. listopada w Poznaniu podczas spotkania liderów branży w ramach Art Of Color i Gali Złotego Gryfa.

TRZYMAJCIE KCIUKI !!!

 

Bardzo ciekawa zajawka z oklejania tutaj: https://www.facebook.com/watch/?v=1179493669500904&ref=sharing (żródło: portal FB – konto RTS Widzew Łódź)

Call Now Button