Dynamiczny rozwój rynku reklamowego w Polsce przyczynił się do powstania w styczniu 1991 roku firmy poligraficznej OMNIDRUK.

Od samego początku działalność OMNIDRUK-u nastawiona była na świadczenie wysokiej jakości usług poligraficznych wykonywanych techniką sitodruku. Jakość produkcji wychodzących spod szyldu OMNIDRUK została zauważona przez firmę 3M. Fakt ten zaowocował otrzymaniem przez OMNIDRUK pierwszej w Polsce autoryzacji na produkcję grafiki reklamowej przy użyciu folii i farb 3M.

Najlepsze materiały wykorzystywane do produkcji grafik, terminowa obsługa, konkurencyjne ceny oraz fakt udzielania gwarancji na świadczone usługi, spowodował zainteresowanie się ofertą OMNIDRUK-u przedstawicieli wiodących firm
i agencji reklamowych z całego kraju.

Nowoczesne technologie druku stosowane przez OMNIDRUK dają nieograniczone możliwości wykonywania nadruków na wszelkiego rodzaju materiałach i podłożach. Pozwala to na tworzenie reklamy wizualnej o niepowtarzalnym charakterze.

OMNIDRUK jest firmą dającą swoim klientom pewność, że produkt, który otrzymują spełnia najwyższe wymagania zarówno techniczne jak i jakościowe.

Zapraszam Państwa do współpracy.
mgr inż. Andrzej Kozłowski


 
   Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, prosimy o kontakt:

Dział Obsługi Klienta
tel.:
 (42) 612 13 43
       (42) 612 13 42
e-mail: biuro@omnidruk.pl

Dział Graficzny
tel.:
(42) 612 13 44
e-mail: dtp@omnidruk.pl

Dział Druku Wielkoformatowego
tel.:
(42) 612 13 47
e-mail: banery@omnidruk.pl

Dział Offset
tel.:
(42) 612 13 41
e-mail: offset@omnidruk.pl